Úterý, 30 května, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeBydleníModerní svět skrytých zárubní

Moderní svět skrytých zárubní

Do domů a bytů se stále více prosazují skryté zárubně, čímž se potvrzuje trend minimalistického a nadčasového designu v duchu čistých a rovných linií. Ano, skryté zárubně jsou součástí celkové mozaiky interiérových prvků, které optimálně fungují jako celek, ale skryté zárubně mají ambici být jedním z tahounů.

Firma J.A.P. Slovakia se zaměřuje na výrobu unikátních designových interiérových prvků a díky své silné tradici v kovovýrobě začala před několika lety intenzivně rozvíjet proces technické přípravy a samotné výroby skrytých zárubní.

A jak to vypadá dnes? Společnost J.A.P. Slovakia má v nabídce skryté zárubně dotažené do všech detailů v několika variantách. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, což je předpoklad pro poskytnutí 5leté záruky.

Skryté zárubně lze vyrobit na míru, a to nejen v atypických rozměrech, ale i bez nadpraží nebo do šikmých podkrovních prostor. Možnost lakovat dle standardních vzorníků je samozřejmostí. Detailní informace o jednotlivých typech: AKTIVE, EFEKTA a DUAL, jsou k prostudování na www.jap.sk.

A jak říká klasik: „Šedivá je teorie a jen strom života věčně zelená se“. Pojďme si tedy projít realizacemi interiérů se skrytými zárubněmi, na kterých se společnost J.A.P. Slovakia podílela.

Tato oboustranná skrytá zárubeň je určena pro dveře MASTER a dřevěné dveře tloušťky 40 mm. Díky bezobložkovému provedení nabízí designově čistý dveřní průchod, kdy jsou dveře a stěna v jedné linii. Je vyrobena z hliníku, takže je voděodolná a vlhkuvzdorná.

Tato zárubeň je součástí obkladového systému stejného jména a zarovná do jedné pohledové roviny otočné dveřní křídlo spolu s obkladem stěny.

Do skryté zárubně EFEKTA lze zavěsit dveřní křídlo MASTER, které umožní použití stejného povrchového materiálu jako je na obkladu stěny. Lze použít i standardní dřevěné dveře.

Tato zárubeň je určena pro klasické otevírání dveřního křídla směrem k sobě z pohledové lícující strany. Možné je i otevírání od sebe, které umí jinou variantu skryté zárubně EFEKTA s označením 25/15.

Zárubně se vyrábějí i bez nadpraží (varianta dveřního křídla až ke stropu). Maximální výška zárubně je 2 700 mm.

Skrytá zárubeň AKTIVE PP 40/00, dveře MASTER
Jedná se o klasické bezpolodrážkové otevírání dveří k sobě. Skrytá zárubeň Aktive PP splňuje bezpečnostní a protipožární normu jak ve zděné příčce, tak ve SDK stěně a je opatřena 2 panty pro výšku dveří až do 2 100 mm. Zárubeň lze kombinovat pouze se dveřmi Sapeli se stejnou normou a lze ji zakoupit pouze v prodejní síti této značky.

Správně vidíme pouze srdcem. Co je důležité, zůstává očím skryto. Toto obecné moudře doplňuje jednatel společnosti J.A.P. Slovakia, Petr Paksi:

„Naše skryté zárubně sice nejsou na rozdíl od perfektních dveří, lícujících se stěnou, vidět. Co je však vidět, je to, že dáváme do naší práce pověstné srdíčko a máme radost z každé realizace dotažené do propracovaných detailů“.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články