Úterý, 28 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyDítě ve znamení panny: Je poslušné a rychle dospívá

Dítě ve znamení panny: Je poslušné a rychle dospívá

Není neklidné jako malí ohnivci (lev, střelec, beran), nebudete mít při něm pocit, že vkusu vymýšlí, chodí domů s poznámkami a je všude, kde se něco děje…

Dítě ve znamení panny.
Hodně přemýšlí o životě
Protože dítě ve znamení panny je úplně jiné. Nepotřebuje k životu příliš mnoho aktivity a už vůbec ne adrenalin. Spolu s býkem a kozorožcem patří k zemským znamením, která jsou obdařena velkou dávkou klidu. Hodně přemýšlejí o životě, dumají už od dětství a jsou trpělivé. Nevybuchují, když jim něco nevychází a nedaří se jim. Počkejte si na ten správný okamžik.

Nenávidí změny
Znamení panna je již notoricky známo svou precizností, kterou okolí pořádně „pije nervy“, zachází to až do šílenství. Malou pannu totiž vyrušuje, pokud věci nejsou uklizeny tak, jak to zná a z duše proto nenávidí změny. Tyto děti přežívají rozvod, resp. rozchod rodičů nejhorší ze všech dětí zvěrokruhu, právě pro změny, které si nepřály a musí se jim okamžitě přizpůsobit, protože nemají na výběr.

Školu a učení miluje!
Pokud je to jen možné, je třeba tomuto dítěti najít kamaráda ve znamení vodnáře, budou si velmi dobře rozumět. Panna totiž nepotřebuje velkou skupinu přátel, vystačí si s jedním kvalitním. Spojovat je bude čtení knížek, prahnutí po znalostech a rozjímání o životě. I to je důvod, proč bude toto dítě chodit domů s dobrými známkami. Jednoduše, škola ho těší, pořád je co se učit.

Málo hravé
Astrologové se shodují na tom, že dítě ve znamení panny je poslušné. Už jako miminko dopřeje svým rodičům luxus, v noci dobře spinká, pláče jen když je hladové a často se usmívá. Málo protestuje. Podobně jako rodiče malého kozorožce, i rodiče panny mohou mít pocit, že nějak rychle dospívá, vždy je dospělejší než jeho vrstevníci a na svůj věk málo hravé.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články