Úterý, 28 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeZajímavostiNejde to a tečka! Nejen vodnář a rak jsou znamení, která k...

Nejde to a tečka! Nejen vodnář a rak jsou znamení, která k sobě nepasují

Jsou lidé, o kterých na první pohled umíte říci: Jsou pro sebe stvořeni! Ale platí to i naopak.

Někteří lidé spolu nedokážou vyjít, ať už jde o milenecký nebo kamarádský vztah. Která znamení nejdou dohromady?

Beran a býk

Zde se jedná o spojení tvrdohlavého s ještě tvrdohlavějším. Právě proto se tato dvě znamení zvěrokruhu nikdy neshodnou. I když už opravdu jde do tuhého a konflikt vrcholí, ani jeden nepřizná, že se mýlí. Obě znamení jsou o své pravdě přesvědčena, ať se děje cokoli – požadují ospravedlnění od toho druhého, sebe nikdy nevidí jako viníka.

Kozoroh a blíženci

Blíženci nesnášejí rutinu. Chtějí žít ze dne na den a nikdy nevědí, co přinese budoucnost. Na druhé straně kozoroh má hned několik plánovacích kalendářů či aplikací, aby přesně věděl, co ho čeká a byl připraven na každou změnu. Kozoroh přijde blíženci velmi „přízemní“, blíženec je zase v očích kozorožce považován za šílence.

Vodnář a rak

Rodina – to je pro raka nejpodstatnější. V určitém okamžiku chce jen jediné – vést klidný život mezi svými čtyřmi stěnami. Vodnář potřebuje svobodu, nechce být spoután a už vůbec ho nenaplňuje domácký život v neustálém obklopení svých nejbližších. Tak velmi rozdílné pohledy na život způsobují, že tato znamení spolu vydrží velmi krátce. Uvědomí si, že oba chtějí od života diametrálně odlišné věci.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články