Úterý, 30 května, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyElektronická docházka není jediným důvodem, proč by mateřské školy měly projít modernizací

Elektronická docházka není jediným důvodem, proč by mateřské školy měly projít modernizací

Je-li nějaké odvětví pozadu, tak je to rozhodně školství, konkrétně tedy předškolní výchova. Zatímco ve školách se využívají tablety, počítače a další moderní technologie, se kterými pracují žáci, učitelé i rodiče, ve školkách stále vše probíhá postaru. Jestli souhlasíte s tím, že by právě mateřinky měly projít modernizací, souhlasíme s vámi. Elektronická docházka je jedním z nástrojů, jaké jsou ty další?

Elektronická docházka je spolehlivá a ušetří čas i práci s plánováním směn

Proč by se měla v mateřských školách, jeslích i dětských skupinách využívat elektronická docházka? Především proto, že je spolehlivá, sníží chybovost a ušetří čas i práci také při plánování směn. Automaticky totiž vygeneruje dny, hodiny a další parametry.

Správa mateřské školy v aplikaci je snadná, rychlá a bezpečná

Ovšem není to pouze docházkový systém pro školky, který musí projít modernizací. Správa mateřské školy bude mnohem snazší, pokud se posune do online prostoru. Aplikace pro školky jsou bezpečným a vysoce zabezpečeným prostorem, ve kterém je možné uchovávat důležité dokumenty, lze je využívat k bezpečné platbě školného online a také ke komunikaci mezi učiteli a rodiči, rovněž v online rovině.

Informační systém pro mateřské školy je krůčkem do moderního věku

Informační systém pro mateřské školy je způsobem, jak zastaralý systém převládající v předškolním vzdělávání posunout do přítomnosti. Moderní technologie slouží k tomu, aby lidem usnadňovaly práci, proč by se tedy neměly implementovat také do mateřských škol, jeslí a dětských skupin?

Školka v mobilu je zabezpečenou aplikací, jež se snadno ovládá a na jednom místě uchovává vše podstatné – důležité dokumenty, fotografie dětí, směny, plány akcí a další nezbytné položky.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články